Jdi na obsah Jdi na menu
 


FIFA 08 vní oficiální Informace

Na oficiálním webu www.electronicarts.cz vyšly první oficiální informace:

RONALDINHO V ČELE TÝMU EA SVĚTOVÝCH SUPERSTARS, KTERÉ SE OBJEVÍ NA OBALECH FIFA 08 NA CELÉM SVĚTĚ

V Barceloně dnes proběhne snímání pohybů (motion capture) Ronaldinha, Miroslava Kloseho, Sergia Ramose, Tranquilla Barnetty a Andrease Ivanschitze pro frančízu EA SPORTS FIFA

Barcelona, Španělsko – 24. května 2007 – Společnost Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) dnes oznámila, že dvojnásobný vítěz ankety FIFA Světový hráč roku Ronaldinho stane v čele týmu světových superhvězd, jejichž postavy se objeví na obalech hry FIFA 08. Ta je dalším pokračováním kritikou vysoce hodnocené videoherní frančízy z dílny EA SPORTS™, která bude dostupná od letošního podzimu pro videoherní a zábavní systém Xbox 360™ od Microsoftu, počítačový zábavní systém PlayStation®2, systém PSP® (PlayStation®Portable), Nintendo DS™, PC, mobilní telefony a vůbec poprvé se představí také ve verzi pro počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3 a Wii™.


Hlavní pozornost bude upřena na hvězdného záložníka FC Barcelona Ronaldinha, jenž ztvární ústřední postavu na obalech FIFA 08 a v marketingových kampaních po celém světě. Partnery vítěze ankety FIFA o nejlepšího hráče světa za roky 2004 a 2005 a jejího loňského finalisty Ronaldinha budou hvězdní hráči z vybraných týmů celého světa.
Na obalu FIFA 08 pro Německo se Ronaldinho objeví po boku vítěze Zlaté kopačky Mistrovství světa FIFA 2006 Miroslava Kloseho z Werderu Brémy, vycházející mladé hvězdy Realu Madrid Sergia Ramose pro Španělsko, ofenzivního záložníka a kapitána rakouského národního týmu Andrease Ivanschitze z FC Panathinaikosu Atény pro Rakousko a záložníka švýcarské reprezentace a Bayeru Leverkusen Tranquilla Barnetty pro Švýcarsko. Obalu pro francouzský trh propůjčí vedle Ronaldinha své tváře záložník Olympique Lyon Florent Malouda a křídelní záložník Olympique Marseille Franck Ribéry. Jména hráčů na přebaly FIFA 08 pro severoamerický a britský trh budou zveřejněna příští měsíc.

Ronaldinho Brazilec Barcelona (Španělsko)
Sergio Ramos Španěl Real Madrid (Španělsko)
Miroslav Klose Němec Werder Bremen (Německo)
Andreas Ivanschitz Rakušan Panathinaikos FC (Řecko)
Tranquillo Barnetta Švýcar Bayer Leverkusen (Německo)
Florent Malouda Francouz Olympique Lyonnais (Francie)
Frank Ribéry Francouz Olympique Marseille (Francie)


Společnost EA rovněž oznámila, že řada hráčů z obalu FIFA 08 se dnes v soukromém zařízení ve španělské Barceloně zúčastní snímání pohybu (motion capture) za použití špičkových technologií. Snímání Ronaldinha, Kloseho, Ramose, Barnetty a Ivanschitze provede vývojářský tým videoher FIFA od EA SPORTS. Pohyby těla, charakteristická individuální gesta a herní styl každého hráče budou zaznamenány digitalizovány a použity pro realistickou simulaci pohybů hráčů v budoucích fotbalových hrách FIFA od Electronic Arts.


„Jsme hrdí na to, že máme možnost nazývat několik fotbalistů světové extratřídy našimi partnery. Jejich postřehy, názory a zkušenosti, které nám poskytli pro tvorbu FIFA 08, se promítnou do herního systému příští generace. Ten bude nejen autentičtější, ale rovněž zachytí emoce, finesu a krásu této hry,“ řekl Joe Booth, hlavní producent FIFA 08. „Prostřednictvím akce, jako je ta dnešní, a dalších investic do našeho fotbalového enginu příští generace, pokračuje náš špičkový vývojářský tým v tvorbě autentických herních zážitků“


„Ronaldinho, Rooney a všechny hvězdy z přebalu FIFA 08 přinášejí čistou a nefalšovanou vášeň tohoto sportu. Velmi je bavilo pomáhat nám vnést do FIFA 08 realitu skutečné hry,” řekl Matt Bilbey, mezinárodní ředitel EA SPORTS. „Jejich výtečné schopnosti, touha po úspěchu a vášeň pro fotbal dodaly našemu vývojářskému týmu tu pravou inspiraci a pomohly nám udělat z FIFA 08 nejvěrnější fotbalovou videohru na světě.”
Titul FIFA 08 vyvíjí tým EA Canada v kanadském Vancouveru. Jeho celosvětová premiéra se uskuteční letos na podzim ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360™ od Microsoftu, počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3, počítačový zábavní systém PlayStation®2, Wii™, Nintendo DS™, systém PSP® (PlayStation®Portable), PC a mobilní telefony. FIFA 08 dosud neobdržela hodnocení ESRB a PEGI.

O Electronic Arts
Electronic Arts Inc. (EA), se sídlem v kalifornském Redwood City, je vedoucí světovou interaktivně-zábavní softwarovou společností. Společnost založená v roce 1982 celosvětově vyvíjí, publikuje a distribuuje interaktivní software pro videoherní systémy, osobní počítače a internet. Electronic Arts dodávají své produkty na trh pod čtyřmi značkami: EA SPORTS™, EA™, EA SPORTS BIG™ a POGO™. Ve fiskálním roce 2006 EA ohlásili tržby ve výši $2,95 miliardy a vydali 27 titulů, jichž se prodal více než milión kopií. Domovskou a online herní stránkou EA je www.ea.com. Pro více informací o produktech EA a kompletní texty tiskových zpráv, prosíme, navštivte http://info.ea.com.
Electronic Arts, EA, EA SPORTS, EA SPORTS BIG, a POGO jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami Electronic Arts Inc. ve Spojených státech amerických a/nebo dalších zemích. Oficiální licencovaný produkt FIFA. "© The FIFA Brand OLP Logo je copyrightem a obchodní známkou FIFA. Všechna práva vyhrazena." Vyrobeno pod licencí Electronic Arts Inc.  Jména hráčů a jejich zpodobnění jsou použita pod licencí od The International Federation of Professional Footballers “(FIFPro)”, národních týmů, klubů, a/nebo lig.  Vyrobeno v Kanadě. Všechny sponzorované produkty, názvy společností, názvy značek, obchodní známky a loga jsou majetkem svých příslušných vlastníků.  Microsoft, Xbox a Xbox 360 jsou obchodními známkami skupiny společností Microsoft. “PlayStation”, “PLAYSTATION” a PSP jsou registrovanými obchodními známkami Sony Computer Entertainment Inc. Nintendo DS a Wii jsou obchodními známkami Nintendo.  Všechny ostatní obchodní známky jsou majetkem svých příslušných vlastníků.